Start Artyści Jarosław Sieczkowski
Jarosław SieczkowskiJarosław Sieczkowski


Producent muzyczny, wydawca płytowy, nauczyciel akademicki,
dyrygent chóralny.
......... ........................................................................................
Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi i Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu na kierunkach Manager kultury i Informacja naukowa, elektroniczna i Bibliotekarstwo.

Zastępcą Dyrektora Biblioteki Głównej Akademii Muzycznej w Poznaniu i wykładowca UAM na kierunku akustyka, specjalność reżyseria dźwięku. Twórca i producent cyklu wydarzeń kultury katolickiej „Drogi Ścieżki Bezdroża” realizowanego w parafii Matki Bożej Miłosierdzia w Swarzędzu.

Współpracował z 2 pr. TVP, Radiem S, Radiem Merkury, Radiem 93,5 Klasyka FM. Był specjalistą ds. marketingu Agencji Reklamowej AMS, dyr. Agencji Reklamowej forMA, dyr. marketingu Spółdzielczego Konsorcjum Kapitałowego.

Producent koncertów i programów z udziałem Jarka Śmietany, Stanisława Soyki, Natalii Kukulskiej, Ewy Bem, Tria Andrzeja Jagodzińskiego, Classic Jazz Quartet, Arki Noego, Poznańskich Słowików i Stefana Stuligrosza, Affabre Concinui, Krystyny Prońko, Macieja Strzelczyka, Jerzego Derfla, Hanny Śleszyńskiej, Ewy Urygi, Zbigniewa Wodeckiego, Mai Komorowskiej, Anny Romantowskiej, Krzysztofa Kolbergera, Jerzego Zelnika Stanisława Górki i innych.


Nagrody

2014

Wyróżnienie w konkursie o Nagrodę SWK FENIKS 2014 w kategorii „Multimedia”.
za album „Św. Paweł - Pierwszy List do Koryntian” w interpretacji Krzysztofa Kolbergera z udziałem Lidii Sieczkowskiej, Roberta Hauptmanna – producent.

2011

Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego

wydarzenie muzealne roku „SYBILLA 2011” dla Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy za wystawę „Ostrów Lednicki Pod niebem Średniowiecza” – producent i reżyser muzyki

Nagroda Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka

GRAND PRIX w konkursie Przedsięwzięcie Muzealne Roku 2011 w Wielkopolsce ,,Izabella" dla Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy - producent i reżyser muzyki

1994

Nagroda Dyrektora Wydziału Kultury i Sztuki Urzędu Miejskiego w Poznaniu „W uznaniu wybitnych osiągnięć i osobistych zasług w upowszechnianiu kultury”

1987

Wyróżnienie Kuratora Oświaty i Wychowania „Za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej


.....................................................
.................
 

Miejsce na Twoją reklamę:
iFolder: Zabezpiecz dane z laptopa ZANIM je stracisz!

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates VPS hosting Valid XHTML and CSS.